Отзывы о компании UkrProdukt
- Валерій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук.
- Валерій
💪🏼
- Валерій
Навзаєм)
- Комментарий продавца
- Ганна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук.
- Комментарий продавца
- Виталий Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив, швидко задзвонили, уточнили замовлення , вчасно відправили - я задоволений!
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук, у разі потреби звертайтесь
- Комментарий продавца
- Сергей Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук.
- Комментарий продавца
- Тетяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук.
- Комментарий продавца
- Назар Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все на вищому рівні!!)
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук, ріді були Вам допомогти.
- Комментарий продавца
- Роман Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук.
- Комментарий продавца
- Ігор Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Передзвонювали декілька раз, уточнювали, супер продавець!)
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук, звертайтесь
- Комментарий продавца
- ТатьянаСделка на маркетплейсе Prom.ua
Зателефонували, сказали, що відправляють і не відправили.
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук. Коли я дзвоню замовнику, я саме підтверджую що прийняв Ваше замовлення і на сам перед, Ви як замовник підтверджуєте правельність заказу, а потім при відбіру товару на складі з'ясовується що ліхтарі скінчились, розпродані оптовим відділом. Я не встигаю за відділком оптового продажу, видаляти те що закінчується. І не завжди маю вчасно залишки про товар на складі. Мені прикро що виникла така ситуація. Це іноді трапляється, всі ми живі люди. Ще раз приношу вибачення.
- Комментарий продавца
- Денис Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дзвонить людина, підтверджує замовлення, а потім через день просто приходить сповіщення, що замовлення скасовано, немає в наявності. Нащо було дзвонити і підтверджувати?
- Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук. Коли я дзвоню замовнику, я саме підтверджую що прийняв Ваше замовлення і на сам перед, Ви як замовник підтверджуєте правельність заказу, а потім при відбіру товару на складі з'ясовується що одна з двох позицій скінчилась, я не встигаю за відділком оптового продажу, видаляти те що закінчується. І не завжди маю вчасно залишки про товар на складі. Мені прикро що виникла така ситуація. Це іноді трапляється, всі ми живі люди. Ви доречі не перша людина яка з таким зіткнулась, де хто відноситься з порозумінням, а деякі пишуть негативні відгуки. Ще раз приношу вибачення.
- Комментарий продавца